Aktualności - Rekrutacja do LO i do szkoły branżowej - REKRUTACJA JUŻ TRWA!

Drodzy Ósmoklasiści!

Wkrótce zakończy się Wasza przygoda ze szkołą podstawową. A po wakacjach rozpoczniecie naukę w szkołach ponadpodstawowych.

Chcesz być uczniem szkoły przyjaznej, otwartej na potrzby uczniów, nowoczesnej, a przy tym posiadającej bogatą tradycję?

Zapraszamy do nas! Do Liceum Ogólnokształcącego im C.K. Norwida w Kietrzu oraz do Szkoły Branżowej I stopnia.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji o naszym liceum oraz o szkole branżowej.

Kandydatów do szkoły branżowej prosimy o kontaktowanie sie z pracodawcami, aby zapewnić sobie miejsce odbywania praktyki zawodowej.

Podania do szkoły można

Informacje o możliwościach odbywania praktyki znajdziecie w prezentacji nr 2 oraz pod numerem telefonu 77 485 43 97 lub kontaktując się z panią Anną Rojek - doradcą zawodowym w Zespole Szkół w Kietrzu.