Aktualności - Koncert charytatywny dla Darii

„Do naszych serc, do wszystkich serc uśpionych….”

28 stycznia w parafii św. Tomasza odbył się koncert charytatywny kolęd i pastorałek w wykonaniu harcerzy z drużyny „Nambik”, nauczycieli z ZSP w Kietrz oraz dzieci ze Stowarzyszenia „Jesteśmy Wyjątkowi”.

Mamy nadzieję, że podczas koncertu wszystkim nie tylko udzielił się nastrój minionych świąt, ale także poruszył nasze dobre serca.

Po występie młodzież szkolna, zuchy i dzieci ze stowarzyszenia zbierały pieniądze potrzebne na zabieg w niemieckiej klinice naszej chorej koleżanki.
Tego dnia było również sprzedawane pyszne domowe ciasto, a cały uzyskany dochód został przekazany na leczenie Darii.