Aktualności - Walentynka dla Darii

W obchodzonym 14 lutego dniu miłości klasy III włączyły się w akcję walentynkową dla walczącej z chorobą siostry ucznia naszej szkoły. Pragnąc wesprzeć Darię, która jest w trakcie leczenia w Niemczech, przygotowaliśmy serduszka, laurki, listy i kartki z życzeniami.

Walentynki trafiły do specjalnej skrzynki i lada chwila wylądują w rękach adresatki, której przesyłamy tonę dobrej energii.

Droga Dario!
Chcemy, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama w tym trudnym czasie. Cały czas myślimy o Tobie i trzymamy mocno kciuki. Niech każdy dzień przyniesie Ci siłę w walce z chorobą. Pamiętaj, że nawet za najciemniejszymi chmurami świeci słońce.

Niech moc będzie z Tobą!