Aktualności - XIX Festiwal Kultury Powiatowej Branice 2019

 

 XIX Festiwal Kultury Powiatowej Branice 2019

28.05.2019r. odbył się Konkurs Recytatorski XIX Festiwalu Kultury Powiatowej. W turnieju recytatorskim w kategorii dzieci szkół podstawowych klasy I – III Zespół Szklono – Przedszkolny w Kietrzu reprezentowali: Julia Sobola - kl. Ic, Oliwia Lach - kl. IIa, Natalia Skibińska – kl.IIb, Nikodem Hołda – kl. IIc, Ksawery Nawara – kl.III raz Alicja Wójcik –kl.III. Wszyscy uczestnicy pięknie recytowali przygotowane wiersze.

I miejsce zajęła Alicja Wójcik – kl.III

II miejsce zajęła Oliwia Lach  - kl. IIa

III miejsce  zajęła Natalia Skibińska – kl.IIb

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy samych sukcesów w kolejnych konkursach.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...