Aktualności - "Biała szkoła"

W tym roku uczniowie klasy 6„a” Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kietrzu już po raz drugi byli uczestnikami „białej szkoły „ w Bukowinie Tatrzańskiej.

Tygodniowy pobyt w górach obfitował w różnego rodzaju zajęcia:

Dzieci uczyły się i doskonaliły jazdę na nartach.

Brały udział w zajęciach dydaktycznych.

Brały udział w wycieczkach pieszych po Bukowinie Tatrzańskiej oraz wycieczkach autokarowych do Zakopanego.

Kąpały się w basenach termalnych i brały udział w turnieju tenisa stołowego.

Były w teatrze w Domu Ludowym na przedstawieniu „Baby i dezerterzy”oraz spotkały się z aktorami.

Wieczorami wypoczywały wspólnie biesiadując przy grillu.

Wszystkie te atrakcje były możliwe dzięki hojności kochanych rodziców oraz sponsorów.

Składamy serdeczne podziękowania:

- Zarządowi Kombinatu Rolnego w Kietrzu

za wsparcie finansowe,

- Księdzu Leszkowi Ryguckiemu

za wypożyczenie sprzętu narciarskiego, naukę jazdy na nartach oraz opiekę

- Rodzicom „ za wszystko”

uczniowie klasy 6 "a" z wychowawcą