Aktualności - Konkurs o zdrowiu

W dniu 28 IV 2017 r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs klas drugich, mający na celu sprawdzenie wiedzy uczniów na temat zdrowia. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli świetlicy.

Przedstawiciele klas w drużynach 4- osobowych rywalizowali ze sobą w konkurencjach dotyczących zdrowia, higieny osobistej, zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Uczestnicy konkursu zmagali się między innymi  z: krzyżówkami, rebusami, diagramami; odpowiadali na pytania quizu, rozwiązywali zagadki. Jurorzy oceniali i przyznawali punkty, a końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

• I miejsce- klasa II d;
  • II miejsce- klasa II a;
  • III miejsce- klasa II c;
  • IV miejsce- klasa II b.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Ewelina Wójcik