Aktualności - PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dnia 23.02. 2018r. w bibliotece  szkolnej ZSP w Kietrzu odbyło się uroczyste Pasowanie na czytelnika uczniów klas I. W naszej bibliotece pasowanie na czytelnika na stałe wpisało się do kalendarium pracy. Spotkanie z biblioteką szkolną powinno być wyjątkowe a pierwsza wypożyczona książka na długo zapamiętana.

W tym roku szkolnym w przygotowanie uroczystości włączyły  się uczennice klasy III a i b, które dla swoich młodszych kolegów przygotowały wierszyki mówiące o tym jak należy dbać o książki.  Pierwszaki dowiedziały się również, jak ważną rolę  w życiu człowieka  odgrywa książka i dlaczego warto ją czytać.  Po części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie, dzieci otrzymały zakładki do książek. W uroczystości uczestniczyły również dzieci z klasy 0a, które zaprezentowały piosenkę i wierszyk.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...