Aktualności - KONKURS NA PLAKAT O KRAJU ANGLOJĘZYCZNYM

Konkurs na Plakat o Kraju Anglojęzycznym adresowany był do uczniów klas 4-6 naszej szkoły. Celem konkursu było zachęcanie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim.

Plakat, który można było wykonać samodzielnie lub w parach, miał przedstawiać symbole charakterystyczne dla wybranego kraju anglojęzycznego. 11 prac zgłoszonych do konkursu charakteryzowało się wysokim poziomem wykonania nie tylko pod względem artystycznym, ale także od strony językowej. Wszystkie plakaty zostały umieszczone na wystawie, na korytarzu szkolnym. Nauczycielki języka angielskiego Pani Ewelina Czarnecka i Pani Nina Balcer-Maćko zdecydowały, że każda praca zasługuje na wyróżnienie, dlatego każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom uznania, a miejsca I, II oraz III dodatkowo nagrodę książkową.

Wyniki konkursu:

Matylda Makarska kl. IVa