Aktualności - Konkurs "Najpiękniejsza kartka świąteczna"

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza kartka Świąteczna".

1. Założenia organizacyjne konkursu
  • Termin przeprowadzenia konkursu – czwartek 13.12 - uczniowie klas IV-VII (godz. 8:00)

- piątek 14.12 - uczniowie klas I-III ( godz.9:00)

• Konkurs adresowany jest do uczniów klas I –VII
  • Z każdej klasy można zgłosić maksymalnie 3 uczniów (zgłoszenia u wychowawców)
  • Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją jego postanowień i zobowiązaniem się do ich przestrzegania.
  1. Cele konkursu:
  • kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia
  • pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników
  • wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej
  • wyrabianie poczucia estetyki
  1. Przebieg konkursu:
  • Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki Bożonarodzeniowej o dowolnych wymiarach na kartce z bloku technicznego
  • Kartka powinna być wykonana w dowolnej technice i z różnych materiałów przyniesionych przez uczestnika.
  • Czas trwania 45-60 min
  • Każdy uczestnik przynosi swój zestaw przyborów (klej, kartki, nożyczki, ozdoby itp...)
  1. Wymagania dotyczące prac:
  • Każdy z uczestników może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
  • Prace konkursowe mogą zostać opublikowane na stronie internetowej.
  1. Jury Konkursu i kryteria oceny:
  • Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni w drodze oceny Jury Konkursu, powołanego przez Organizatora.
  • Każda praca plastyczna zgłoszona do Konkursu będzie rozpatrywana indywidualnie.
  • Członkowie Jury Konkursu przy ocenie prac wezmą pod uwagę następujące kryteria:
  • zgodność pracy z tematyką Konkursu,
  • oryginalne podejście do podjętej tematyki
  • estetykę wykonania pracy
  • Termin ogłoszenie wyników oraz wręczenia nagród nastąpi nie później niź 7 dni po zakończonym konkursie.

Organizatorami konkursu są wychowawcy świetlicy.

/zdjęcie z internetu/