Aktualności - Konkurs wiedzy o Płaskowyżu Głubczyckim

Kolejna edycja konkursu wiedzy o Płaskowyżu Głubczyckim odbyła się 15 maja 2018r. we Włodzieninie

W konkursie wzięło udział sześć zespołów z powiatu głubczyckiego. Tradycyjnie uczniowie musieli wykazać się wiedzą matematyczno-przyrodniczą najpierw rozwiązując zadania testowe, następnie  wykonać i opisać doświadczenie przyrodnicze a w końcowym etapie wykonać prezentację multimedialną .

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

Maksymilian Gorzko

Aleksander Siorak

Piotr Szczucki

Nasz zespół zajął I miejsce. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom.