Aktualności - SZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE BARANKA WIELKANOCNEGO

Baranek wielkanocny to symbol, który króluje na świątecznym stole i w koszyczku ze święconką. Ale od kilku dni króluje też w szkolnej  bibliotece, gdyż tam właśnie wystawione są baranki, które przynieśli nasi uczniowie na konkurs. Baranki, wykonane przez naszych uczniów i  te wykonane z pomocną  rodziców zachwycają. Gratulujemy  pomysłów, talentu i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Oto lista nagrodzonych osób:

kategoria- dzieci w wieku  przedszkolnym:

1 miejsce: Agatka Pach

2 miejsce: Maja Czarnobaj

3 miejsce: Madzia i Zuzia Kulik

kategoria - uczniowie klas I-III

1 miejsce (ex aequo ): Szymon Kupina Ia, Olek Katolik 3d

2 miejse (ex aequo): Oktawia Zjawin 1c, Oliwia Cioch 3c

3 miejsce: Karolina Bogacz 3d

kategoria- uczniowie klas IV-VII

1 miejsce: Natalia Bonadarewicz 7a

2 miejsce: Amelia Ramowska 5c

3 miejsce: Nikola Hogiel 5a

Wyróżnienia: Natalka Skibińska 1b,Miłosz Mruk 1c, Amelka Panasińska 3a,Weronika Chadała 3a, Ala Wójcik 2a,Ala Drzewiecka 3d,Ola Lechoszest 5c

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do szkolnej biblioteki. Do środy można jeszcze zobaczyć prace wszystkich  uczniów.