Aktualności - "PIERWSZE PRAWO JAZDY

23 maja był bardzo ważnym dniem dla uczniów klas czwartych, ponieważ uczniowie zdawali egzamin praktyczny na kartę rowerową - "Pierwsze prawo jazdy". Po wcześniejszym zdanym egzaminie teoretycznym czwartoklasiści zaprezentowali umiejętności jazdy na rowerze na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, który wymagał dużej precyzji i skupienia.

Egzamin wraz z nauczycielem zajęć technicznych przeprowadzali funkcjonariusze kietrzańskiego komisariatu: st. sierż. Ewelina Kwiecień oraz sierż. Marcin Beleć.

Poziom przygotowania uczestników egzaminu okazał się bardzo wysoki, a wszyscy uczniowie udowodnili swoje przygotowanie do przepisowej, odpowiedzialnej i bezpiecznej jazdy na rowerze kończąc zmagania egzaminacyjne z wynikiem pozytywnym.

Młodym rowerzystom gratulujemy zdobycia "pierwszego prawa jazdy",  życzymy przyjemnej i bezpiecznej jazdy na rowerze.