Aktualności - Mały Olimpijczyk - gry i zabawy. Chłopcy mistrzami Gminy i Powiatu a dziewczyny mistrzyniami Gminy

13.1.2.2018 w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Kietrzu zostały zorganizowane zawody pod nazwą Mały Olimpijczyk - gry i zabawy. Nasza szkoła wystawiła reprezentację dziewcząt i chłopców. W zawodach gminnych brały udział trzy drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Dziewczęta w składzie:

1. Martyna Bednarz
  2. Maja Janczura
  3. Hanna Wyszyńska
  4. Oliwia Gorczyńska
  5. Małgorzata Michalik
  6. Nicola Król
  7. Martyna Sochor
  8. Lena Łachmańska
  9. Maja Maćko

Wywalczyły IV. miejsce w powiecie wygrywając etap gminny z drużynami z Pilszcza i Nasiedla.

Chłopcy w składzie:

1. Szymon Staroń
  2. Jakub Maksimowicz
  3. Ramowski Michał
  4. Filip Wituszyński
  5. Krystian Łacyk
  6. Bartłomiej Kopaniecki
  7. Wojciech Bielesz
  8. 8.Pach Adam
  9. Jakub Sokołowski
  10. Michał Matląg

Wywałczyli III. miejsce w półfinale wojewódzkim wygrywając wcześniej gminę i powiat. Półfinał wygrała drużyna z Krapkowic i awansowałą do finału wojewódzkiego.

1. Maja Janczura
  2. Martyna Bednarz