Aktualności - Szkolny Konkurs Recytatorski klas I - III

10 kwietnia 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I - III pod hasłem " Wiersze jak motyle, niosą wiosną piękne chwile". Każdą klasę reprezentowało trzech uczniów wyłonionych w klasowych konkursach, razem 24 recytatorów.


Przedstawiciele klas prezentowali utwory znanych polskich poetów. Wszyscy uczniowie przepięknie recytowali przygotowane wiersze. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami aktorską interpretację przedstawionych utworów. Ich talent dostrzegło także jury i wyłoniło zwycięzców:

I miejsce zajęli  - Amelia Szyra, Alicja Wójcik i Wojciech Kosa,

II miejsce zajęli - Ksawery Nawara, Maja Maćko i Natalia Skibińska,

III miejsce zajęły - Iga Kądzioła, Oliwia Cioch i Karolina Bogacz.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Gorąco dziękujemy uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach recytatorskich.

organizatorzy: Honorata Bondarewicz, Halina Szlachcic i Dorota Żurawska

      

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...