Aktualności - Zakończenie Roku Szkolnego

W piątek 22 czerwca o godzinie 10.00 odbył się apel podsumowujący mijający rok szkolny 2017/18. W uroczystości wziął udział Pan Burmistrz Krzysztof Łobos i Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Król.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody Burmistrza, dla najbardziej wyróżniających się uczniów. W tym roku byli nimi:

• Zespół Wokalny "NAMBIK" w kategorii kultura;
  • Alicja Drzewiecka w kategorii kultura;
  •  Karolina Bogacz w kategorii kultura;
  •  Amelia Szyra w kategorii kultura;
  •  Jakub Jabłoński w kategorii sport

Na apelu zostały wręczone również świadectwa z czerwonym paskiem uczniom klas IV-VII oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Cała społeczność szkolna udała się na zasłużone wakacje.

Koniec roku szkolnego to czas na podsumowania i podziękowania. Zatem dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniali się do tego, aby w naszej szkole było dobrze i zawsze "coś" się działo:

nauczycielom, rodzicom, Samorządowi Uczniowskiemu, pracownikom obsługi i administracji, sponsorom i przyjaciołom szkoły.

A na koniec życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!