Aktualności - Klasa VIIIa i VIIIb w Energylandii

Miniony piątek, 28.września 2018r., był wyjątkowym dniem dla nas – uczniów klasy VIIIa i VIIIb. Nie odbyliśmy wtedy lekcji w szkole, lecz udaliśmy się wraz z naszymi wychowawczyniami – Panią Ewą Tołpą, Panią Sandrą Adamek – Gloth oraz Panią Magdaleną Ormiańską- Hiltavską, do oddalonej o 150km miejscowości- Zator.

Dzień pełen wrażeń spędzilismy w Parku Rozrywki Energylandia. Było wspaniale. Wspólnie spędziliśmy czas przemieszczając się od jednej do drugiej atrakcji wesołego miasteczka. Świetnie się bawiliśmy, a emocji nie było końca (Hyperion i pozostałe rollercoastery robią ogromne wrażenie). Czas mijał bardzo szybko i po kilku godzinach musieliśmy niestety wracać. Oczywiście nie obyło się bez wizyty w McDonaldzie po drodze do domu. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy. Chwile spędzone w Energylandii będziemy długo wspominać. Bardzo nam się podobało. Mamy więc nadzieję, że wkrótce znowu zorganizujemy równie ciekawą wycieczkę. 

P.S.Więcej w galerii poniżej, zachęcamy do obejrzenia 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...