Aktualności - "MATMISTRZ 2018" szkolny konkurs matematyczny

Konkurs   matematyczny "MATMISTRZ" stał się już tradycją w naszej szkole. 21 maja 2018r  59 uczniów z klas 4-7 wzięło udział w szkolnym konkursie matematycznym

"MATMISTRZ 2018" walcząc o tytuł mistrza rachunków. Mistrz jest tylko jeden - uczestnicy musieli wykazać się sprytem i szybkością obliczania.  Tak więc tytuł mistrzów rachunków danych klas otrzymali:

Maksymilian Gorzko -  mistrz rachunków klas siódmych

Jakub Jabłoński - mistrz rachunków klas szóstych

Zuzanna Kacprzak - mistrz rachunków klas piątych

Michał Durda - mistrz rachunków klas czwartych.        Każdy  uczeń otrzymał  nagrodę i dyplom mistrza.

Gratuluję.

6 czerwca 2018 r nasi mistrzowie jadą na Powiatowe Mistrzostawa w Tabliczce Mnożenia do Włodzienina. Życzymy szczęścia. Odnieśliśmy mały sukces zdobywając IV miejsce, gdyż startowaliśmy po raz pierwszy w tej konkurencji.