Aktualności - Gminny konkurs matematyczny dla klas trzecich

14 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich. W konkursie wzieli udział najlepsi matematycy z naszej gminy z klas trzecich.

Już sam udział w konkursie był wielkim wyróżnieniem. Z rozmów z uczestnikami, wiemy że tylko niektóre zadania przyspożyły im kłopot. Czołowe miejsca zajęli uczniowie ze szkół w Nowej Cerekwi, Pilszcza i Kietrza (zwycięzcy z nagrodami książkowymi na zdjęciu grupowym).  Wszystkim życzymy wielu suksesów w ich dalszej karierze matematycznej. 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...