Aktualności - Akcja charytatywna "Bardzo szybko odkręcamy"

ZBIÓRKA KORKÓW DLA DARII !
Daria to nasza starsza koleżanka, która uczęszcza do klasy maturalnej kietrzańskiego liceum. Choruje na bardzo rzadki nowotwór złośliwy nosogardła.  Jedynym dla niej ratunkiem jest terapia naświetlania ciężkimi jonami węgla, którą przeprowadza Uniwersytecka Klinika w Heidelbergu. Zebranie kwoty przewyższa możliwości jej rodziny. Właśnie dlatego, włączamy się w zbiórkę plastikowych  nakrętek . Wszędzie tam, gdzie zobaczycie taki plakat – w sklepach, aptekach, gabinetach kosmetycznych, szkołach i innych instytucjach – możecie pozostawić plastikowe nakrętki.  Z góry dziekujemy! Więcej informacji udziala Elżbieta Piaskowy.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...