Aktualności - Koncert charytatywny "Dzieci-Dzieciom"

28 maja 2017 r. w MGOK w Kietrzu spotkali się wszyscy ci, którzy nie są obojętni na troski i potrzeby innych.  Koncert charytatywny „Dzieci- Dzieciom” to dar serca całej społeczności szkolnej  i przedszkolnej, a także przyjaciół z Państwowej Szkoły muzycznej w Raciborzu, której dyrektorem jest Pan Piotr Pisarczyk.

Podczas uroczystości wystąpiły przedszkolaki , uczniowie z naszej szkoły oraz podopieczna Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryji z Kietrza.

Licznie przybyła publiczność miała okazję posłuchać instrumentalnych wersji znanych utworów w wykonaniu muzyków z zaprzyjaźnionego zespołu Big Band. Widzowie nagrodzili artystów gromkimi  brawami, a biorąc  udział w tym szczytnym przedsięwzięciu, wsparli  dzieci ze Stowarzyszenia  „Jesteśmy wyjątkowi”.

Do akcji włączyła się również rada rodziców. Słodkim akcentem oprawy muzycznej, okazały się pyszne rogaliki upieczone przez panie kucharki z ZSP w Kietrzu.

            Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za  udział w koncercie i okazałe wsparcie.

                                                 

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...