Aktualności - POMAGAMY

Stało się już tradycją, że uczniowie klasy V"b"razem z wychowawczynią, Małgorzatą Hołdą, włączają się w akcje charytatywne, których celem jest pomoc rówieśnikom, którzy zmagają się z chorobą.

W zeszłym roku szkolnym przedszkolaki oraz uczniowie zbierali razem z Fundacją "Mam Marzenie"maskotki, które trafiły w Dniu Pluszowego Misia do rąk dzieciaków z oddziałów onkologicznych.
W tym roku klasa wyszła z inicjatywą zbiórki zabawek z jajek niespodzianek dla małych pacjentów Szpitala Klinicznego w Zabrzu. I tym razem uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki nie zawiedli. Zebrano już bardzo dużo zabaweczek, które zostały przekazane Paniom pielęgniarkom z Oddziału Ogólnopediatrycznego szpitala w Zabrzu. Dziękujemy za dobre serca i prosimy o dalszy udział w akcji, ponieważ zbiórka będzie trwała do końca roku szkolnego.