Aktualności - GALA FESTIWALU KULTURY POWIATOWEJ

18 października w Baborowie odbyła się uroczysta Gala XVIII Festiwalu Kultury Powiatowej, w której udział wzięli laureaci konkursów.

Naszą szkołę reprezentowały : Alicja Wójcik – uczennica klasy III, zdobywczyni I miejsca w Turnieju Recytatorskim w kategorii klas I – III oraz Matylda Makarska – uczennica klasy VI, zdobywczyni              I miejsca w Turnieju Recytatorskim w kategorii klas IV – VI.  Przedstawiły one swoje oryginalne interpretacje tekstów poetyckich, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.  Gratulujemy!

Sukces dziewcząt to duma rodziców, nauczycieli oraz wszystkich mieszkańców naszego miasteczka.

                          

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...