Aktualności - Pasowanie na ucznia pierwszej klasy

                                  

"My uczniowie klas pierwszych, chociaż jeszcze mali,

 chcemy być w naszej szkole zawsze zauważani.

Lecz nie przez bójki i krzyki, tylko przez grzeczność i dobre wyniki.

Więc dziś uroczyście obiecujemy, że o honor szkoły dbać będziemy. "

 
26   października jest kolejnym ważnym dniem w naszej szkole. Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Po występie przystępują do ślubowania. Dyrekcja szkoły dokonuje pasowania uczniów symbolicznym ołówkiem, po czym stają się oni pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Fakt obecności rodziców, zaproszonych gości, grona pedagogicznego dodaje dodatkowej wagi tej uroczystości. Uroczystość odbędzie się w świetlicy szkolnej.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...