Aktualności - LATO W TEATRZE

Lato w teatrze – „ŚLADY” – bezpłatne półkolonie artystyczne dla dzieci i młodzieży

W trakcie tegorocznego Lata w teatrze będziemy zgłębiać historię Kietrza i jego mieszkańców. Zabawimy się w detektywów, którzy szukają śladów po tych, którzy tu kiedyś mieszkali, a następnie pod opieką zaproszonych artystów teatru, tańca, filmu i sztuk plastycznych twórczo przetworzymy nagromadzony materiał. Porozmawiamy też o tym jaki ślad chcielibyśmy zostawić po sobie dla przyszłych pokoleń i spróbujemy nadać mu artystyczny kształt. Dwutygodniowe warsztaty zakończy wspólny pokaz finałowy.

Do udziału w Lecie w teatrze zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8 – 18 lat.

Warsztaty odbędą się w dniach 17–29 lipca 2023 (od poniedziałku do soboty) w godzinach 9:00–15:00 (w sobotę 29.07 w godzinach 9.00 -17.00). Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSci9DMC303d3T8slt8NzGJ7v_vUCWtLFQ-uKharanj9KSer3Q/viewform?usp=sf_link

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja obecności na wszystkich zajęciach oraz udział w pokazie finałowym.

Szczegółowe informacje pod adresem: lwtkietrz23@gmail.com lub pod numerem telefonu 663474737.

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...