Aktualności - Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie

Panująca pandemia COVID-19 całkowicie zmieniła naszą edukację. Z dnia na dzień, musieliśmy się wszyscy nauczyć nowych form i metod przekazywania wiedzy, a przede wszystkim współdziałania, słysząc się i nie zawsze widząc, tylko poprzez bezduszne urządzenia. Z pewnością popełniliśmy dużo błędów, napotkaliśmy trudności, z którymi musieliśmy sobie poradzić. Jednakże z powodzeniem udało nam się zrealizować to trudne dla nas wszystkich, kształcenie na odległość. Jest to nasz wspólny sukces  dydaktycznym.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wszyscy wytrwale: Uczniowie, Rodzice, jak i my nauczyciele. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonywaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

Ten sukces zawdzięczamy Wam Rodzice,  a przede wszystkim Uczniom, który pomimo ogromnych trudności naprawdę sobie poradzili!

Za co serdecznie dziękujemy!

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nauczyciele pożegnają się w skróconej formie, w wyznaczonych godzinach. Zostało to ujęte w poprzednim artykule.

Przypominamy, że wszystko musi się odbywać zgodnie z reżimem sanitarnym nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, dezynfekcja rąk utrzymywanie odstępu między osobami).

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...