Aktualności - Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

Apel z okazji  Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja  jest wpisany w coroczny kalendarz uroczystości naszej szkoły. Aby uzmysłowić wszystkim jak ważną rolę i znaczenie mają słowa Ojczyzna i Patriotyzm  uczniowie klasy  Va  zaprezentowali 27 kwietnia najważniejsze wydarzenia związane z tym świętem narodowym.

Montaż słowno-muzyczny przygotowany został pod kierunkiem Pana Wojtka Maryszczaka. Była to okazja do refleksji nad wydarzeniami sprzed lat, do pielęgnowania patriotyzmu wśród najmłodszych oraz do przeżycia dumy z tego, że jest się Polakiem.

 

 

 „Historia potrzebna jest nam wszystkim. Wsłuchując się w głos przeszłości,

 uczymy się przecież rozumieć i mądrze kształtować teraźniejszość”.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...