Aktualności - Wojewódzki konkurs plastyczny "MÓWIĘ POLSKA - MYŚLĘ, CZUJĘ MOJA OJCZYZNA"

21 maja 2018r. w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego organizowanych przez panią Poseł na Sejm RP Katarzynę Czocharę oraz Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka.

Celem konkursu o nazwie „Mówię Polska, myślę czuję moja ojczyzna” było”
• Utrwalanie poczucia dumy narodowej
• Kształtowanie postaw patriotycznych
• Kształtowanie poczucia więzi emocjonalnej społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją, wartościami.
• Promowanie młodych talentów
• Promocja szkoły

Laureaci wojewódzkiego konkursu plastycznego, w kategorii uczniów klas I-III Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Kietrzu to:

• Alicja Drzewiecka, uczennica klasy III d – zajęła I miejsce
  • Szymon Kupina, uczeń klasy I a – zajął II miejsce
  • Filip Klimko, uczeń klasy I a – zajął III miejsce
  • wyróżnienie otrzymał Marcel Bielec, uczeń klasy III d

Podczas uroczystej gali laureatów nagrodzono pucharami, dyplomami oraz książkami.

Serdecznie gratulujemy  wszystkim naszym uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych i twórczych.