Aktualności - Uroczyste pasowanie na ucznia

26 października odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Wychowawczyni klasy I a – Dorota Żurawska gorąco przywitała Dyrekcję Szkoły, rodziców i nauczycieli, a szczególnie serdecznie pierwszoklasistów, którym „oddała głos”. Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny, znajomością ruchu drogowego oraz zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w szkole i w grupie rówieśniczej. Po zakończeniu części artystycznej pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.  Następnie p. wicedyrektor Jolanta Wojnarska dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Na pamiątkę uroczystości uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy z rąk  p. wicedyrektor Bożeny Wilk.       Spotkanie zakończył słodki poczęstunek zasponsorowany przez Radę Rodziców. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie pierwszoklasistom w pamięci.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...