Aktualności - "Młodzi Listy Piszą"- Ogólnopolski Projekt

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszej szkoły - klasa V"b" oraz klasa IV "b"- biorą udział w ogólnopolskim projekcie "Młodzi Listy Piszą".

Dzieciaki z  siedemdziesięciu szkół z całej Polski będą z sobą korespondować, a dzięki temu będą udoskonalać sztukę redagowania listów, utrwalać zasady ortografii oraz interpunkcji oraz wzbogacać słownictwo. Naszymi partnerskimi szkołami zostały, Szkoła Podstawowa w Pawłowie Żońskim, niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim oraz Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim. Pierwsze listy klasy piątej, w których uczniowie opowiadali swoim rówieśnikom o sobie, swoich zainteresowaniach oraz pasjach już dotarły do adresatów, a i uczniowie doczekali się odpowiedzi. Ich młodsi koledzy z klasy czwartej otrzymali już listy i już   niedługo ich odpowiedzi trafią do rąk kolegów i koleżanek z Grodziska Mazowieckiego. 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...