Aktualności - SZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY KLAS TRZECICH

Uczniowie klas trzecich uczestniczyli w Konkursie Humanistycznym. Konkurs przebiegał w II etapach: klasowym i szkolnym. W etapie klasowym uczestniczyło 32 uczniów. Do etapu szkolnego zakwalifikowało się 12 uczniów. W pracach uczniowie wykazali się wiadomościami językowymi i ortograficznymi.

Wyniki etapu klasowego:

klasa III ,,a"

I miejsce: Igor Paliga

II miejsce Amelia Panasińska

III miejsce Maja Maćko

Wyróżnienie: Rafał Macewicz, Julia Burdzińska, Karolina Wołoszyn, Bartosz Bator, Bartek Kopaniecki

klasa III,,b"

I miejsce Kacper Golik

II miejsce Zuzanna Gach

III miejsce Milena Krupa

Wyróżnienie: Wiktor Ciastoń, Kuba Syktus, Amelia Buras, Krystian Łacyk

klasa III,,c"

I miejsce Małgosia Kacprzak

II miejsce Julia Jacheć

III miejsce Weronika Sobola

Wyróżnienie: Natalia Bula, Sebastian Maruszczak, Agnieszka Żerebecka, Emilia Skawińska, Oliwia Cioch, Amelia Gandurska

klasa III,,d"

I miejsce Aleksandra Łachmańska

II miejsce Amelia Szyra

III miejsce Jakub Papierz

Wyróżnienie: Kacper Damaske, Kaja Żebrowska, Alicja Drzewiecka, Julian Korobejko, Amelia Jabłońska

Wyniki etapu szkolnego

I miejsce Igor Paliga

II miejsce Julia Jacheć

III miejsce Jakub Papierz

Wyróżnienie: Maja Maćko, Amelia Panasińska, Zuzanna Gach, Milena Krupa, Kacper Golik, Małgorzata Kacprzak, Weronika Sobola, Amelia Szyra, Aleksandra Łachmańska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, nauczycielom dziękujemy za bardzo dobre przygotowanie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.