Aktualności - Jestem już uczniem klasy pierwszej

W czwartkowe popołudnie uczniowie klas pierwszych w miłej atmosferze, w obecności zaproszonych gości, złożyli przyrzeczenie dochowania wierności uczniowskim ideałom.

Panie Dyrektorki Barbara Jabłońska oraz Jolanta Wojnarska dokonały pasowania, gratulowały przystąpienia uczniów do społeczności szkolnej oraz życzyły sukcesów w sferze wychowania i edukacji szkolnej. Zakończenie uroczystości uwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i pamiątkowe zdjęcia.

Wyrazy wdzięczności za pomoc w przygotowaniu uroczystości kierują do rodziców oraz do pani Eweliny Wójcik wychowawczynie klas pierwszych: Barbara Bednarczyk, Jadwiga Nowak, Dorota Piasna.