Aktualności - Mikołajki uczniów klas VII

Dnia 7 grudnia 2017r. uczniowie klas 7 "a" i 7 "b" pojechali na mikołajkową wycieczkę do Wrocławia. W czasie pobytu w "mieście krasnali" młodzież obejrzała pantomimę "Hydrokosmos" przedstawioną na scenie Teatru Polskiego oraz odbyła  lekcję biologii w Muzeum Przyrodniczym.

Korzystając ze słonecznej pogody zwiedziliśmy najbardziej znane miejsca Wrocławia:Ostrów Tumski, Halę Stulecia i Park Szczytnicki. Na zakończenie pobytu w stolicy Dolnego Śląska udaliśmy się na rynek, gdzie jak co roku odbywał się jarmark bożonarodzeniowy. Po dokonaniu świątecznych zakupów udaliśmy się w drogę powrotną do domu.