Aktualności - Podziękowanie

Podziękowanie dla: Quintessens Polska Sp. z o.o.,  PUPH Pach, Katolik Sp. z o.o, Państwa E. i P. Katolik.

W imieniu społeczności uczniowskiej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kietrzu składamy na Państwa ręce serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc oraz wsparcie finansowe na rzecz klasy II d , wyposażenie nowej sali lekcyjnej  klasy II d, a także na zakup sprzętu sportowego dla uczniów w naszej szkole.

Honorata Bondarewicz                                                Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
                                     Grzegorz Bondarewicz                                                                Barbara Jabłońska