Aktualności - POWIATOWY KONKURS O PŁASKOWYŻU GŁUBCZYCKIM

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Płaskowyżu Głubczyckim odbył się 9 maja 2017r. we Włodzieninie.

Naszą szkołę na tym konkursie reprezentowali uczniowie:

Magdalena Szczygieł ucz. klasy 5

Maksymilian Gorzko  ucz. klasy 6

Kacper Rzeczkowski  Ucz. Klasy 6

Konkurs polegał na rozwiązaniu wielu zadań matematyczno-przyrodniczych, wykonaniu doświadczenia przyrodniczego oraz prezentacji multimedialnej na temat fauny na Płaskowyżu Głubczyckim.

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w tym konkursie.

Serdecznie im, oraz ich nauczycielom gratulujemy!