Aktualności - PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dnia 19.06. 2017r. w bibliotece ZSP w Kietrzu odbyło się uroczyste Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I. W naszej bibliotece pasowanie na czytelnika na stałe wpisało się do kalendarium pracy. Spotkanie z biblioteką szkolną powinno być wyjątkowe a pierwsza wypożyczona książka na długo zapamiętana.

   W tym roku szkolnym w przygotowanie uroczystości włączyły się uczennice klasy Vc, które przygotowały wierszyki, zagadki i sprawdzian znajomości alfabetu. Pierwszaki dowiedziały się jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa książka i dlaczego warto ją czytać. Po części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie, dzieci otrzymały zakładki do książek.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...