Aktualności - Wiosenne sadzenie drzew

Jak co roku my- zuchy i harcerze wyszliśmy z inicjatywą posadzenia kilku drzew w naszym mieście. Mimo, iż pogoda jest zmienna udało nam się wyjśc dzisiaj i skorzystać ze słonecznej aury.

Do  współpracy zaprosiliśmy dzieci z naszego przedszkola, a także uczniów z klasy mundurowej  z liceum w Kietrzu. Dzieci  były przygotowane do pracy, miały łopatki, grabki, rękawice

i dużo frajdy w sadzeniu drzewek. Posadziliśmy 5 lip i jednego buka, sadzonki drzew otrzymaliśmy z referatu ochrony środowiska w Kietrzu.

Z okazji kolejnej rocznicy urodzin patrona naszej szkoły - Jana Pawła II jedno z posadzonych przez nas drzew, otrzymało imię  "Buk Papieski" na cześć naszego papierza.

Więcej zdjęć w galerii.