Aktualności - Wycieczka do Krakowa-Wieliczki

 W dniach 6-7 maja 2019r klasy 5c, 6a i 6c wyruszyły na 2- dniową wycieczkę do Krakowa -Wieliczki. Opiekę sprawowały panie: Alicja Polak, Danuta Dwucet, Edyta Szczryba-Goździk i wicedyrektor Bożena Wilk.

Zwiedziliśmy: Kopalnię Soli w Wieliczce, Sanktuarium w Łagiewnikach, Ogród Doświadczeń w Krakowie, Muzeum Inzynierii w Krakowie. Spacerowalismy po Wawelu z przewodnikiem - Dzwon Zygmunta, Trakt Królewski, Rynek Krakowski. Był też spacer do rynku na Kazimierz. Tramwajem pojechalismy do Hotelu ALF w Krakowie na nocleg. Zadowoleni i zmęczeni o godz. 18.00 wyruszylismy w stronę domu.

 

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...