Aktualności - UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA

24 października 2019 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne.

Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny, znajomością ruchu drogowego oraz zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w szkole i w grupie rówieśniczej. Po zakończeniu części artystycznej pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoja szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pani dyrektor Anna Ludwikowska-Wierzchowiec z wicedyrektorami  dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Na pamiątkę uroczystości uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie pierwszoklasistom w pamięci.

Znalezione obrazy dla zapytania pasowanie na ucznia

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...