Aktualności - "Hej kolęda, kolęda"

Tegoroczne spotkanie kolędowe dla rodziców, sponsorów i zaproszonych gości zuchów i harcerzy przebiegało pod nazwą „Hej kolęda, kolęda”.

Uroczystość miała miejsce 11 stycznia w świetlicy szkolnej. Podczas spotkania nasi goście mieli okazję wysłuchać przepięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu zuchów. Oprócz śpiewu, dzieci zaprezentowały swoją grę na bum rurkach, a jeden z naszych zuchów –Olek Katolik zagrał kolędy na organach.

Blask choinki, zapach igliwia, piękny śpiew kolęd oraz nastrojowe pastorałki wprowadziły społeczność harcerską i zaproszonych gości w magiczny nastrój minionych świąt. Pod koniec spotkania nie zabrakło również podziękowań dla rodziców, wychowawców i sponsorów, dzięki którym my jako klasa i drużyna możemy dalej się rozwijać i realizować swoje cele.
Spotkanie zakończyło się przy kawie i pysznym poczęstunku, który przygotowali rodzice naszych zuchów i harcerzy.

Więcej zdjęć w galerii :)