Aktualności - Wycieczka do Warszawy klasy Vb i VI b

W dniach od 17 – 19 maja uczniowie klasy V b i VI b wraz z opiekunami przebywali na trzydniowej wycieczce w Warszawie. Dzięki sprzyjającej aurze udało się zobaczyć wszystkie  wcześniej zaplanowane miejsca naszej stolicy,

tj.: Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik,  Stadion Narodowy czy Zamek Królewski.   Jednak największe wrażenie wywarło szczególne miejsce – Muzeum Powstania Warszawskiego. Czas tam spędzony stał się żywą lekcją historii. Trzy dni bardzo szybko minęły. W pamięci uczestników na długo zostaną  nie tylko, zdjęcia, ale także wrażenia z nocnego spaceru po ulicach Warszawy – miasta łączącego w sobie historię i nowoczesność.  Ponadto uczniowie mogli chociaż na chwilę „poczuć się studentami”, gdyż miejscem noclegu był Dom Studencki Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...