Aktualności - "Wieczór Bajek"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I na zaczarowany „Wieczór Bajek", który odbędzie się w świetlicy szkolnej. Zaczynamy o godz 16:30 (koniec o godz. 19:00).
Podczas tego wieczoru wysłuchacie bajek czytanych przez naszych zaproszonych gości,

przeżyjecie niesamowite przygody z ulubionymi bohaterami, a także staniecie się świadkami w rozprawie sądowej „Książki przed sądem”.
W czasie tego spotkania będziecie mogli wziąć udział w różnych konkursach. Jednym z nich będzie konkurs na najciekawszy strój bajkowej postaci z waszej ulubionej książki (dlatego zachęcamy, aby dzieci przyszły przebrane za swojego bohatera książkowego). Na wszystkich miłośników książek będzie czekał także słodki poczęstunek i niespodzianki.

⭐️⭐️⭐️
Do zobaczenia wkrótce, czekamy na was w ten wyjątkowy wieczór

⭐️⭐️⭐️
- Zuchy i harcerze