Aktualności - Kolejne rozgrywki sportowe

Kolejny tydzień i kolejne starty naszych uczniów, w zeszły tygodniu rozegraliśmy zawody gminne w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców igrzysk młodzieży szkolnej. Dziewczęta i chłopcy wygrali swoje mecze i pewnie awansowali do rozgrywek powiatowych. W poniedziałek 25.10 dziewczyny rozegrały „powiat” gdzie pokonały rówieśniczki z Branic i Głubczyc uległy jednak drużynie z Baborowa i ostatecznie zajęły drugie miejsce. Dzisiaj 26.10 chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody pokonując zespół z Głubczyc oraz Baborowa i remisując z Branicami, zajęli pierwsze miejsce i awansowali do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 04.11 w Nysie. Gratulacje dla naszych sportowców i powodzenia dla chłopaków, którzy jeszcze w ten piątek 29.10 udają się do Niemodlina na final wojewódzki w unihokeju

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...