Aktualności - KONKURS "W KOLORZE BIAŁO-CZERWONYM" ROZTRZYGNIĘTY

16 listopada 2018 w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "W KOLORZE BIAŁO-CZERWONYM" organizowanego przez nauczycieli świetlicy.

Celem konkursu było kształtowanie poczucia świadomości narodowej oraz szacunku do Ojczyzny, zaangażowanie uczniów w promowanie wartości patriotycznych w sposób twórczy
i kreatywny oraz rozwijanie zdolności plastycznych. Wszyscy uczniowie wlożyli wiele starań w wykonanie swoich dzieł. Było wiele ciekawych, pięknie wykonanych  prac. Ich talent dostrzegło także jury i wyłoniło zwycięzców:

I miejsce zajęli :

Lena Bednarz Ia, Łucja Malinowska IIa, Szymon Kupina IIa,  Alicja Wójcik IIIa, Błażej Gawroński Ic

II miejsce zajęli :

Dominik Czarnecki Ic, Dawid Hołubiczko Ib, Natalia Skibińska IIb, Tomek Oblicki II b

III miejsce zajęli:

Ksawery Duda Ia, Nikodem Hołda IIc, Lena Kantor IIb

Wyróżnienia otrzymali:

Jakub Krechowiecki Ib, Milena Wąchała Ib, Emilia Dominik IIc, Cezary Trzciński IIIa

Laureatów nagrodzono dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zdolnosci. Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów artystycznych i twórczych.