Aktualności - XIX Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego 2018/2019.

10 stycznia 2019r  w szkole w Nowej Cerekwi odbył się XIX Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych Województwa Opolskiego 2018/2019.

Etap miejsko-gminny. Celem konkursu była popularyzacja matematyki oraz rozwój zainteresowań    i zdolności  matematycznych uczniów. Kształtowanie umiejętności logicznego myślenia, doskonalenie umiejętności stosowania wiedzy w zadaniach praktycznych oraz budzenie nawyku współzawodnictwa.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: M. Gorzko –kl. 8b, M. Kęska – kl. 8b oraz  P. Szczucki - kl. 7a pod opieką pani E. Tołpy i  pani. D. Dwucet.

Uczniowie:

1. M. Gorzko zajął I miejsce
  2. P. Szczucki zajął III miejsce.

Gratulujemy!!!