Aktualności - Świąteczne zabawy z matematyką

Od 9 grudnia 2021r. klasy 5-8 zostały zaproszone do świątecznego konkursu matematycznego „Świąteczne zabawy z matematyką”. Uczniowie mieli do rozwiązania 3 krzyżówki choinkowe oraz 2 zadania matematyczne po angielsku. Dodatkowo mogli wykonywać lampiony, które musiały zawierać elementy matematyczne. Celem konkursów była popularyzacja matematyki  i języka obcego wśród uczniów na tle Świąt Bożonarodzeniowych oraz przygotowanie uczniów do wykorzystania wiedzy matematycznej w  praktyce.

Termin oddania prac był do 13 grudnia 2021r do godz. 10.50.

Wszystkie informacje  konkursu były  umieszczone w korytarzu szkolnym na gazetce. Uczniowie musieli tylko stanąć i poczytać ze zrozumieniem.

Puśćcie wodze fantazji i znajdźcie matematyczne elementy wokół siebie!

Nagroda - to świąteczna  z matematyki 5!!! lub nawet 6 !!! z konkursu z lampionami.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia.

Niech się zdarzy, co się wymarzy.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

życzą nauczyciele matematyki.