Aktualności - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w Zespole Szkół w Kietrzu

 

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Kietrzu dnia 1 września 2022 r. rozpoczynają nowy rok szkolny wg następującego harmonogramu:

 

  • 8.00 - uroczysta Msza św. w kościele parafialnym w Kietrzu
  • 9.00-10.00 - przywitanie uczniów klas 0-IV - na placu apelowym za szkołą lub w sali gimnastycznej (w razie niepogody) przy ul. Głowackiego 37. Po przywitaniu - spotkanie uczniów z wychowawcami w salach szkolnych.
  • 10.00-11.00 przywitanie uczniów klas V-VIII oraz Szkoły Branżowej i LO - na placu apelowym przed szkołą lub w sali gimnastycznej (w razie niepogody) przy ul. Kościuszki 14. Po przywitaniu - spotkanie uczniów z wychowawcami w salach szkolnych.

       Po uroczystym powitaniu dzieci z klas zerowych przez p. dyrektor, istnieje mośliwość odbioru dziecka ze szkoły lub pozostawienia podopiecznego pod opieką nauczycieli - w przedszkolu do godziny 16.00.

      Uczniowie klas I zwyczajowo mogą przynieść ze sobą do szkoły tuby ze słodyczami.laughing

Na nadchodzący rok szkolny życzymy wiele sukcesów szkolnych, samych "szóstek" w dzienniczku oraz wspaniałych przyjaźni.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...