Aktualności - Finał Wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców

19.11.2021 odbył się Finał Wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców z rocznika 2007/08. Zespół Szkół w Kietrzu był organizatorem jednak ze względu na brak odpowiedniej hali sportowej w Kietrzu zawody musieliśmy przenieść do Branic. Wielkie podziękowania dla Dyrekcji oraz nauczycieli z SP Branice za wynajęcie hali i pomoc w organizacji zawodów. Nasi uczniowie kolejny raz pokazali, ze trzeba się z nimi liczyć na piłkarskiej mapie województwa opolskiego. Pierwszy mecz rozgrywaliśmy, jak się później okazało z mistrzami Sp nr 5 Krapkowice i po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowaliśmy 2-2, kolejny mecz decydował już o naszym być, albo nie być i musieliśmy go wygrać, żeby liczyć się w walce o medale. Po bardzo zaciętym i trudnym spotkaniu ostatecznie wygrywamy 5-4 z SP Namysłów. Ostatni nasz mecz praktycznie decydował o miejscach na podium, wygrywając przewaga dwóch goli zajęlibyśmy , przy remisie jesteśmy , ostatecznie ulegamy bardzo mocnej ekipie z SP Prudnik 2-4 i plasujemy sie na trzecim miejscu. Wśród wszystkich drużyn zostali wybrani najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik i najlepszy bramkarz zawodów. Z 6 trafieniami najlepszym strzelcem został Stefan Szymon z Prudnika, najlepszym zawodnikiem Hornatkiewicz Tomasz z Krapkowic natomiast najlepszym bramkarzem Maksymowicz Jakub z ZS Kietrz!!! Serdeczne podziękowania dla naszego koordynatora sportu w gminie Kietrz Pana Zbigniewa Piaskowy za perfekcyjne przygotowanie i poprowadzenie całych zawodów! Podziękowania należą sie również Dyrektorowi ZS Kietrz Panu Arturowi Rojek za pomoc w prowadzeniu drużyny!

Serdeczne gratulacje, w końcu dla naszych chłopaków i opiekuna Grzegorz B., którzy walczyli o każdy kawałek hali i zdobyli brązowy medal mistrzostw województwa opolskiego !!!

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...