Aktualności - I Turniej piłkarski z okazji Narodowego Święta Niepodległości

09.11.2021 „I Turniej piłkarski z okazji Narodowego Święta Niepodległości”.

Dzisiaj nasi uczniowie z rocznika 2007/08 brali udział w kolejnym turnieju piłkarskim, tym razem byl to turniej towarzyski w Kędzierzynie Koźlu. Chłopaki po raz kolejny pokazali swoje wielkie umiejętności piłkarskie i kolejno pokonując drużynę z Branic 2-0, Psp nr 19 Kędzierzyn Koźle 1-0 oraz Sp nr 9 Kędzierzyn Koźle 3-2 pewnie zwyciężyli w całym turnieju!!! Trzeba nadmienić, iż w tym roku szkolnym nie doznali jeszcze porażki wygrywając 9 meczy i remisując 2 spotkania na różnych szczeblach rozgrywek. W dzisiejszym turnieju doceniono także indywidualne umiejętności naszych graczy - nagrodę dla „najlepszego piłkarza turnieju” otrzymał Tomasz Śmigowski. Gratulacje dla naszych chlopakow!!! Jakub M., Tomasz Ś., Arek P., Szymon S., Michał R., Radosław J., Michał M., Andrzej M., Grzegorz B.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...