Aktualności - Półfinał wojewódzki

W piątek 05.11 udaliśmy się z chłopakami z rocznika 2007/08 na półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej do Nysy. Jechaliśmy z przekonanie iż będziemy walczyli z czołowymi drużynami województwa opolskiego i nie myliliśmy się. Do Nysy oprócz nas przyjechał zwycięzca mocnego powiatu Kluczborskiego drużyna Psp Kuniow, reprezentacja powiatu Opole Ziemskie Psp Ozimek oraz gospodarze z Nysy!!! Nasi zawodnicy zaprezentowali się rewelacyjnie można powiedzieć kolokwialnie, ze „gryźli parkiet” ! Ograli 2-1 Kuniow, zremisowali 0-0 z Ozimkiem i w meczu o wejście do wielkiego Finału Wojewódzkiego pokonali faworyzowanych gospodarzy 2-0 !!! Brawo za walkę i zaangażowanie dla całej drużyny oraz trenerów A. Rojek i G. Bondarewicz. Rozegrane zostały 4 półfinały, a organizacja finału przypada zwycięzcy naszej grupy!!! Wiec finał województwa opolskiego odbędzie się w powiecie Głubczyckim już 19.11.2021!!!

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...