Aktualności - Apel do Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice

W związku z wzrastającą liczbą przypadków zakażenia wirusem Covid 19 i rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego prosimy o niewchodzenie rodziców/opiekunów na teren placówki. Wejście do szkoły w wyjątkowych sytuacjach jest możliwe jedynie w prawidłowo założonej maseczce zakrywającej usta i nos oraz po dezynfekcji rąk.

Prosimy także o zabezpieczenie dzieci w maseczki (obowiązkowe w przestrzeniach wspólnych szkoły) oraz o wspólne działanie w celu uświadamiania dzieci o konieczności i celowości podjętych działań w obliczu aktualnej sytuacji epidemicznej.

Liczymy na Państwa odpowiedzialność i dziękujemy za współpracę.